Matka príroda poskytuje množstvo zdravých liekov, ktoré vám pomôžu bojovať proti rôznym chorobám a onemocneniam. Sú úplne bezpečné a vysoko účinné.

Hippokrates tvrdil, že jedlo musí byť liek a liek jedlom.

My vám odhaľujeme 10 najlepších prírodných antibiotík, ktoré sú udržiavané v tajnosti veľkými korporáciami:

Chren

Chren bojuje proti mnohým ochoreniam a dodáva energiu do tela. Tiež pomáha tráveniu a zvyšuje prietok krvi, lieči obličkové kamene, zápal priedušiek a infekcie močových ciest. Môžete ho konzumovať surový, ako džús alebo smoothie.

Eukalyptus

Pôsobí ako silné antiseptikum, odstraňuje plesne a lieči kašeľ.

Vitamín C

Množstvo ovocia je bohaté na vitamín C, ktorý posilňuje imunitný systém a bojuje proti bežnému prechladnutiu a chrípke. Tiež opravuje kožu. Mali by ste konzumovať 100% prírodný pomarančový džús alebo pomaranče na dennej báze.

Jablčný ocot

Pôsobí ako antibiotikum a je bohatý na kyselinu jablčnú. Ničí choroboplodné zárodky a lieči bolesť v krku.

Cesnak

Mali by ste skonzumovať pár strúčikov cesnaku denne. Cesnak je účinný v boji proti infekciám, vírusom a baktériám. Výskumníci tiež dokázali, že tiež reguluje tlak, lieči cukrovku a príznaky AIDS.

Cesnak bojuje proti bežnému prechladnutiu, chrípke a mierni bolesti zubov. Pre dosiahnutie najlepších účinkov rozdrvte organický strúčik cesnaku a zjedzte ho surový, alebo ho pridajte do šalátov, nápojov a polievok.

Jadierka grapefruitu

Ničia mikróby, baktérie a plesne. Pred použitím ich zrieďte

Cibuľa

Je veľmi podobná cesnaku a má rovnaké vlastnosti. Je účinná v liečbe prechladnutia, chrípky, bolesti a zápalu.

Manuka med

Tento med sa vyrába na Novom Zélande, a je bohatý na peroxid. Má tiež vysoký obsah antibiotík, ako napr. metylglyoxálu.

Zázvor

Je skvelý v prípade chrípky a prechladnutia, lieči nevoľnosť, podráždený žalúdok, zmierňuje bolesti svalov a kĺbov. Napriek tomu by ste sa mu mali vyhnúť, ak ste tehotná.

Čítať viac:  18 veľkolepých fotiek Los Angeles, ako ste ho ešte nevideli

Škorica          

Slúži ako prevencia cukrovky a reguluje vysokú hladinu cukru v krvi. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite škoricu zo Srí Lanky, nechajte ju variť v pohári vody a nalejte ju do hrnčeka. Následne ju niekoľko dní konzumujte.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?