Foto: cas.sk

Moderátorka Adela Banášová tvorí s Viktorom Vinczem pár pol roka, sviatok zamilovaných tak oslavujú prvýkrát. A to hneď vo veľkom štýle!
Počas ich prvého spoločne prežitého Valentína totiž Viktor Adelu v živom vysielaní Telerána prekvapil žiadosťou o ruku. Moderátorka súhlasila a tak jej mohol na prst nastoknúť snubný prsteň.

Vincze pred Adelou pokľakol.

S predchádzajúcimi partnermi pritom bola Adela oveľa dlhšie, k romantickému aktu zásnub však nedošlo. S taktiež mladším Tomášom Bezdedom tvorila pár viac ako dva roky. ,,S Adelou sme stále dobrí priatelia a sem tam si aj napíšeme. Som rád, že je šťastná a želám jej naozaj len to dobré,” komentoval jej nečakané zasnúbenie s Vinczem spevák.

Ešte vážnejšie to bolo medzi Adelou a tanečníkom Petrom Modrovským, spolu strávili s prestávkami sedem rokov. Ich vzťah sa však napokon neposunul smerom k svadbe, ale k rozchodu. Ako na zásnuby v priamom prenose Modrovský reagoval? ,,Trochu ma prekvapilo, že to bolo v Teleráne pri panvici, ale asi som staromódny. Samozrejme im prajem, všetko len to dobré,” povedal pre Nový Čas.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Prominentnej svini z filmu Cuky - Luky platili tisíce eur denne. Producent Dano Dangl sa chytal za hlavu