Foto: youtube.com
Konal proti svojej vôli?! Temperamentná dračica Eva Máziková (67) v šou Tvoja tvár znie povedome opäť všetkým vytrela zrak, keď sa predviedla ako americká speváčka Liza Minelli.

Hoci na pódiu pred kamerami poriadne rozvírila prach aj zábavu, na pomyselnej zlatej priečke sa znovu neocitla. Karty pri hodnotení najviac zamiešal porotca Juraj „Šoko“ Tabaček (36), ktorý dal Eve najmenej bodov. Podľa informácií Nového Času to však nebolo jeho rozhodnutie, ale taktizovanie.

Eva Máziková podáva excelentné výkony, pri hodnotení to však veľakrát nepociťuje. Keď sa prestrojila za speváčku Lizu Minelli, porotcovia Dano Dangl, Zuzana Fialová, Mário Kuly Kollár bodmi nešetrili. Speváčka však ostala ako obarená, keď jej Juraj Šoko Tabaček pridelil iba jediný bod! „Eve Šoko v zákulisí povedal, že to musel robiť, aj keď nechcel,“ prezradil zdroj Nového Času, čo potvrdil aj samotný porotca, ktorý sa bol sklamanej kolegyni ospravedlniť. „Chvíľu bola nahnevaná. Pamätám si ten pocit, že Evička, tu som a pokojne ma zneste pod zem, ja si to skúsim nejak smiešne obhájiť,“ povedal Novému Času porotca, ktorý musel taktizovať.

Foto: tvmarkiza.sk

„Tým, že je to desať kôl, tak som si vybral toto kolo, keď som jej dal jeden bod. Nemôžem povedať, že oprávnene. Máme k dispozícii jeden až osem bodov a tie musíme nejak rozmiestňovať,“ argumentoval porotca, ktorý už podľa vlastných slov nechce, aby sa táto nepríjemná situácia zopakovala. „Už naozaj nemám chuť. Myslím, že svoju jednotku som si minul už navždy,“ uzavrel Tabaček. Samotná speváčka, ktorá tentoraz skončila na štvrtom mieste, sa do uzávierky k zvláštnemu bodovaniu nevyjadrila. „Porotcovia hodnotia na základe vlastného vkusu, kto sa im v danom kole kompletne najviac páčil v speve, tanci a celkovej imitácii,“ povedala na margo systému hodnotenia PR manažérka Markízy Lenka Horáková.

Čítať viac:  Vierka sa vybrala na Lomničák, nič horšie vo svojom živote nezažila: Preboha, veď sme Slováci!

Tabaček dal najmenej bodov.

  • Dano Dangl – 4 body
  • Zuzana Fialová – 7 bodov
  • Mário Kuly Kollár – 7 bodov
  • Juraj Šoko Tabaček – 1 bod

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?