Zdroj: ŽIVOT

Aj vy ste kedysi mali komplexy z dráždivej učiteľky sexu, ktorá bola snom takmer každého muža? Už nemusíte!  Ukázala totiž prirodzenú tvár bez nánosov mejkapu. A o dokonalom vzhľade, na ktorý ste u blondínky boli zvyknutí, rozhodne nemôže byť reč…

Fľakatá pleť, kruhy pod očami a čudesné obočie. Tak vyzerá Zuzana Belohorcová (41), keď na tvári nemá žiadne kozmetické prípravky. Bývalá moderátorka sa ukázala tak, ako ju Boh stvoril, na svojom profile, kde zverejnila video z cvičenia. A hoci je logické, že práve do fitka sa žena líčiť nebude, pohľad na niekdajšiu sexicu poriadne prekvapí a dokazuje, že aj ona je v súkromí len obyčajná žena.

Zdroj: TOPKY

Na kritiku voči jej osobe si však treba dávať poriadny pozor. Muža, ktorý okomentoval jej odrasty na vlasoch a označil ju za „šmudlu“, totiž rozhorčená Zuzana hneď odpálkovala a nazvala ho závistlivým úbožiakom. V každom prípade treba uznať, že Belohorcová má poriadnu odvahu. Nedokonalosti na tvári a prirodzený vzhľad si dnes dovolí ukázať len máloktorá známa žena.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Dizajnérka preklína moment, kedy si jej zásnubné šaty obliekla Kate: Vojvodkyňa mi zruinovala biznis!