Zdroj: blesk.cz

Po takmer štyroch rokoch definitívne končí manželstvo Agáty Prachařovej (31) a jej manžela Jakuba Prachařa (33), ktorý rodinu opustil. Žiadosť o rozvod prišla vo chvíli, keď je modelka vo štvrtom mesiaci rizikového tehotenstva.

Zdroj: blesk.cz

Informáciu Blesku potvrdili dva nezávislé zdroje z okolia rodiny samotného Jakuba. Agáta Prachařová má vypnutý telefón, jej matku Veroniku Žilkovú (55) správa zastihla na lyžiach. “To viete viac ako ja,” reagovala herečka prekvapene s tým, že vzťah svojej dcéry a jej manžela nebude komentovať.

Svoju úlohu v manželstve a jeho koniec však podľa jej ďalšieho vyjadrenia zohrala aj matka Prachařa Dana Batulková (59). “Jediné pozitívne na tom je, že sa Agáta zbaví svokry, ktorá nectí listové tajomstvo, nabúrava sa jej do Facebooku a informácie odovzdáva médiám. Dúfam, že si nájde lepšiu svokru, manžela si musí vybrať sama, ” dodala Žilková.

Z toho vyplýva, že sa Batulková postarala o to, aby sa jej synovi dostali do ruky informácie, ktoré ho od tehotnej Agáty odlákali aj potom, čo si minulé prešľapy vzájomne odpustili.

Doterajší manželia v posledných mesiacoch prežívali búrlivé obdobie, kedy si vzájomne vytýkali údajné nevery. Agáta Jakubovi Prachařovi mala prísť na románik s kolegyňou zo seriálu Ohnivé kura Kristínou Leichtovou (31), do Agáty sa zase potom zamiloval fotograf Dereck Hard, kvôli ktorému vraj naopak modelka v novembri zvažovala odchod od rodiny.

Naviac do toho Agáta zistila, že je tehotná a vyrojili sa špekulácie o tom, kto je vlastne otcom jej dieťaťa. “Teraz som to naozaj v pláne nemala a ani neviem, že to existuje. Určite to s manželom v pláne nemáme, ” zverila sa Prachařová týždenníku Sedmička. Sama si je otcovstvom Prachařa istá, pretože dieťa vraj bolo počaté na uzmierenie. Tehotenstvo je navyše kvôli stresu matky rizikové.

Čítať viac:  Ozbrojenému lúpežníkovi v petržalskej záložni dali zlato za 33-tisíc eur: Tvár si maskoval sieťkou!
ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?