Ilustračné foto.

Hollywoodsky šoubiznis zasiahol pred časom ďalší rozchod. Obaja herci sa rozišli za dramatických udalostí a dokonca prišlo aj na obvinenie z fyzického napadnutia.

Slávni herci Johnny DeppAmber Heardová sa zoznámili v roku 2011 pri natáčaní filmu Rumový denník a v ich vzťahu postupovali relatívne rýchlo. O rok na to sa zasnúbili a v januári 2015 sa vzali. Niekoľko mesiacov po svadbe sa Amber stala ústrednou postavou pri škandále, keď si bez povolenia priviezla do Austrálie dvoch psov, za čo jej hrozilo desaťročné väzenie. Johnny v tomto období stál pri nej a samozrejme, podporoval ju.

Po niekoľkých mesiacov harmonického nažívania páru, prišla žaloba zo strany herečky, ktorá obvinila slávneho hereckého kapitána Jacka Sparowa z fyzického útoku. Uviedla, že ju opakovane počas hádok niekoľkokrát udrel a pri jednej z nich po nej hodil dokonca telefón. Depp však kategoricky odmietol všetky obvinenia a keďže Amber nekontaktovala políciu, neexistovali žiadne dôkazy, iba niekoľko fotiek.

Amber po útokoch svojho manžela.

A tak nebolo prekvapením, že pár začal žiť oddelene a dokonca požiadali aj o rozvod. Súdne konanie sa konalo pred pár dňami, čím je už manželstvo oficiálne ukončené. Amber získala svojich dvoch psov a Johnny jej zaplatí sedem miliónov dolárov.

Depp však vyšiel z tohto manželstva naozaj bravúrne. Zostanú mu nehnuteľnosti, súkromný ostrov na Bahamách, viac ako 40 automobilov a lodí.  Blonďavá herečka však prekvapila svojím rozhodnutím, že vysúdené milióny daruje dvom charitám, obetiam domáceho násilia a detskej nemocnici v Los Angeles.

Ich vzťah je už minulosťou.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Používate platobnú kartu aj vy? Takto vás môžu okradnúť a ani si to nevšimnete!