Ilustračné foto: pexels.com

Prichádza obdobie, kedy si budeme môcť vyraziť do prírody/ na výlet bez toho, aby sme sa brodili v snehu a triasli sa od zimy. Jar je obdobie, kedy všetko okolo nás kvitne a nie je nič nezvyčajné ani na tom, že sa aj vo vás prebúdza túžba niečo nové zažiť, spoznať.

Ak už máte rezervované ubytovanie (napríklad idete do Žiliny a našli ste výhodné ubytovanie v Žiline), odporúčame vám prečítať si nasledujúce riadky. Čo v nich môžete nájsť? Nechajte sa prekvapiť. Určite vám ale prezradíme, čo by nemalo chýbať vo vašom batohu.

Fľaška vody

Tekutiny by sme mali mať vždy pri sebe nezávislé od toho, či je treskúca zima, alebo neznesiteľné teplo. Ak myslíte ekologicky, kúpite si jednu fľašku, ktorú budete používať neustále. Nosievajte si minimálne pol litra tekutín (čistej vody, čaju) vždy so sebou. Nikdy neviete, kde vás prekvapí smäd a hlavne nikdy neviete, kedy sa vám môže zatočiť hlava a jediná pomoc, ktorá vám tento problém pomôže odstrániť, je práve nejaká tekutina. Fľašku vody si brávajte vždy so sebou, ak cestujete autom. Pozor však pri otváraní. Ľahko vám môže voda vystreknúť a vyliať sa na gumené autorohože.

Lieky, hroznový cukor

Nikdy si nezabúdajte so sebou brávať lieky, najmä tie, ktoré musíte pravidelne užívať. Ak neužívate žiadne, určite sa vám oplatí zobrať si liek na nevoľnosť, náplaste na otlaky, kvapky do nosa, poprípade lieky na migrénu. Výhodou pre vás bude, ak budete mať pri sebe aj fantastický hroznový cukor. Pomôže vám dostať sa opäť do formy v prípade, že vám príde zle. Nezaberie veľa miesta a hlavne – neškodí ľudskému organizmu tak, ako lieky.

Čítať viac:  Konceptový umelec pretvoril niektoré známe modely botasiek s novou inšpiráciou

Náplaste sa vám zídu najmä vtedy, ak vás budú omíňať najnovšie dámske sandále/ topánky. Tie majte vždy pri sebe – najlepšie v peňaženke.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?