Ilustračné foto.
Toto nečakala ani v najhoršom sne! Farmárka Lucia Mokráňová (24) má zdravotné problémy, za ktorými môže byť podľa jej slov vážna choroba. Blondínka sa už v nemocnici stihla podrobiť testom, ktoré majú určiť obávanú diagnózu!

Mokráňová sa pred pár dňami vrátila z výletu z Londýna a už musí čeliť veľkým nepríjemnostiam. Luciu totiž zaskočili zdravotné problémy, ktoré sa začali jej nedávnou stratou vedomia vo fitnescentre. „Necítila sa dobre a krútila sa jej hlava. Bola malátna,“ dozvedeli sme sa od človeka z farmárkinho okolia. Zdá sa, že symptómy vedú k nečakanej diagnóze.

„Zistili mi celkom závažné zdravotné problémy. Čakám ešte na výsledky a pôjdem na ďalšie vyšetrenia. Zatiaľ to, bohužiaľ, vyzerá na epilepsiu,“povedala Novému Času plačlivým hlasom Mokráňová. O tom, že s kráskou nie je všetko v poriadku, dokazuje aj jej fotografia, ktorú si zavesila na sociálnu sieť. „Som z toho dosť unavená,“ napísala Lucia.

Pomôžu jej lieky?

MUDr. Tomáš Kvapila, lekár – Ide o neurologické ochorenie, ktoré sprevádzajú opakované záchvaty či poruchy vedomia. Epilepsia sa u pacientov môže dostaviť po zápalových ochoreniach mozgu, ale takisto ju môže vyprovokovať aj nedostatok spánku. Lieči sa liekmi, prípadne operáciou.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Tieto zábery zmenia váš pohľad na cudzincov