Blondínka si dala zväčšiť pery. No výsledok skončil katastrofou. Za všetko hovorí reakcia jej matky.

Leona Omalley (24) z britského Wiganu túžila po plnších a väčších perách. Hoci už túto procedúru absolvovala štyri razy, rozhodla sa to zopakovať. Leona si 9 dní pred Vianocami dohodla zákrok za 180 libier (208 eur). Na sviatky chcela vyzerať lepšie. „Videla som ich reklamu na Facebooku a vyzeralo to profesionálne – mali lacné ceny a išla som týždeň pred Vianocami, aby som to na sviatky mala hotové,“ cituje denník metro Leonu.

Blondínka sa dostavila na zákrok, no už na prvý pohľad sa jej niečo nezdalo. Podľa jej slov kozmetička nemala gumené rukavice, ihly nosila v plastovom vrecku namiesto sterilného obalu a používali detské utierky namiesto antiseptických.

Následky prišli hneď po zákroku. Aj niekoľko hodín po vypĺňaní ju pery veľmi boleli. „Moje ústa vyzerali ako párky. Pichali ma a boleli aj tri hodiny po zákroku. Moja tvár bola stiahnutá a moje oči opuchnuté – ústa mi tak opuchli, že som nevedela jesť ani piť,“ opisuje blondínka. Za všetko hovorí reakcia jej matky. „Keď ma uvidela mama, prišlo jej zle a zvracala, môj otec bol z toho zničený. Môj priateľ Gareth sa o mňa bál – nikdy nesúhlasil, aby som na to šla. Moje deti boli traumatizované z toho, čo uvideli,“ dodáva Leona.

Mladá žena napokon skončila v nemocnici. Lekári jej tam nasadili 10-dňovú liečbu steroidmi. Pery sa jej zmenšili, no Leona na podobný zážitok už nikdy nezabudne.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Dievčatá, buďte opatrné: Môžete stratiť pamäť, vlasy, nechty, a to používaním...