Prsteň na jej ruke nenájdete! Moderátorka Adela Banášová (36) minulý týždeň, síce so zaváhaním, ale predsa len prijala ponuku na sobáš od Viktora Vinczeho (26).
Zajačik si vybral netradičný spôsob požiadania o ruku, a to v živom vysielaní Markízy. Od Adely sa očakávalo, že ako každá iná žena bude hrdo nosiť znak lásky na svojej ruke. To sa však nestalo! Na Česko Slovenskom plese počas víkendu sa Banášová ukázala v plnej paráde a doslova žiarila. Snubný prsteň ale opäť nechala doma!

Vincze šokoval na Valentína nielen Adelu, ale celé Slovensko. Nikto totiž nečakal, že moderátorku požiada o ruku v Teleráne. Adela nakoniec po prvotnom šoku súhlasila. Pri odchode z televízie len 15 minút po vysielaní, ju však fotograf Nového Času zachytil bez žiarivého prsteňa. „Nemám ho,“ reagovala vtedy moderátorka a rovnaká situácia sa zopakovala aj počas víkendu. Blondínka moderovala Česko Slovenský ples v Prahe a nedalo sa nevšimnúť si, že na ruke svoj prsteň nemala. Hostí to prekvapilo, pretože len máloktorá žena sa nepopýši týmto znakom lásky od partnera. Väčšina dám sa šperkom chváli. Toto však nie je prípad našej najlepšej moderátorky.

„Prsteň je mi veľký. Rieši sa to. Azda ho budem môcť nosiť, ale mám dosť komplikované prsty, takže uvidíme. A moji rodičia nenosia ani svadobné obrúčky a sú spolu 47 rokov, takže to beriem symbolicky,“ vysvetlila Novému Času Banášová, ktorá tak dala jasne najavo, že pre ňu sú oveľa dôležitejšie veci ako nosenie snubného prsteňa.

Bol sklamaný?

Adela však nehádže flintu do žita a možno sa predsa len rozhodne prezentovať na verejnosti ako Vinczeho snúbenica. „Ale pokúsime sa nosenie prsteňa zrealizovať, ako najlepšie sa bude dať,“ dodala so smiechom. Bol moderátor sklamaný, že jeho láska si „snubák“ z ruky zhodila? „Neprekáža mi to. Mrzelo by ma, keby ho stratila, tak som ju sám povzbudil, aby si ho dala dole. Riešime veľkosť, aby jej sedel,“ povedal Vincze, ktorý je zrejme do Adely taký zamilovaný, že jej odpustí čokoľvek!

Čítať viac:  Otec Bílej zajačika sa nezdržal, speváčke poslal varovanie: Nelichotivé slová o vlastnom synovi!

Foto:cas.sk
Česko Slovenský ples 18. 2. 2017.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?