Ilustračné foto.

Po pol roku vzťahu je všetko jasné – markizácky moderátor Viktor Vincze to s Adelou Banášovou, ktorá je o 10 rokov staršia, myslí vážne! Ich zásnuby videlo celé Slovensko, ale čo im predchádzalo? To Adela prezradila v otvorenom rozhovore.

Keď Viktor pred vami v štúdiu pokľakol so škatuľkou s prsteňom, vyzerali ste veľmi zaskočená. Nenapadlo vám, čo keď je to iba taký Viktorov fór?

Vedela som, že to myslí vážne, lebo predtým sme sa o tom už zhovárali. Bola som len prekvapená, že to prišlo práve vtedy… Samozrejme, hneď mi v hlave začali behať myšlienky, aké na to budú reakcie, a tak sa tieto pocity vo mne miešali. Ale hlavne ma to veľmi potešilo.

Toto Banášová nečakala: Viktor Vincze požiadal Adelu o ruku priamo v Teleráne!
Aj ste mu potom na to niečo povedali, že to nemusel spraviť takto?

Nejakú drámu som z toho nerobila, veď to bolo milé.

A hneď začali chodiť gratulačné esemesky, že?

Hej, nereagovala som na ne dva dni, lebo som chcela mať chvíľu pokoj. Ale bolo to od ľudí milé.

Vlastne odvtedy, čo ste prsteň dostali pred kamerami, ste ho nemali na ruke. Prečo?

Bol veľký, ale už sa vymieňa, takže zatiaľ sme sa ešte s prsteňom nezblížili.

Viktor si predtým nevymeral tajne váš prst a potom to zle odhadol?

Však to ani nebolo tajne, my sme to merali! Len sme to nejako neodhadli (Smiech).

To ste prsteň vyberali spolu?

Nie, len sme spolu robili merania môjho prsta. Tak, že keby niečo… (Smiech)
S Viktorom ste pol roka, nemáte pocit, že to ide akosi rýchlo?

Má to všetko taký pekný spád, pokiaľ ide o rýchlosť, každý to môže vidieť inak. Ale nemyslím si, že sme nejakí pomätení, ošialení či v zatemnení mysle. A prvé, čo som počula, bola Kveta Horváthová, ktorá stála vedľa a povedala: ,Vieš čo, my sme sa s mužom brali po troch mesiacoch a sme spolu 18 rokov.‘ Všetko je veľmi individuálne.

Čítať viac:  Mladú ženu požiadal frajer o ruku, dala si výzvu: Z toho, čo do svadobného dňa stihla, budete ohromení

Ako na to reagovali vaši rodičia?

Potešili sa, mama si dala jednu borovičku.

Viktor to už má u vašich rodičov odobrené?

Veď to sa nemusí už dnes takto robiť, že by ich mal požiadať o moju ruku. Z tejto strany nebude žiaden problém… A práve sme boli teraz u Viktorových rodičov v Šali, tiež sú z toho milo prekvapení. Je nám s Viktorom jasné, že náš vzťah a jeho priebeh je asi výzvou pre každého rodiča, a preto si nesmierne vážime prístup tých našich. Sme si vedomí, že sú skvelí.

Zásnuby pred kamerami v priamom prenose, to je už akýsi verejný záväzok. To už musí dopadnúť dobre a svadba musí byť do roka… Cítite sa pod takým tlakom a plánujete ďalšie kroky?

Snažíme sa naše ďalšie kroky neplánovať podľa toho, čo si myslia ľudia. Ľudia si o nás vždy budú niečo myslieť, nech už spravíme čokoľvek. Naše zásnuby však berieme ako záväzok sami pre seba.
Bavili ste sa teda o svadbe? Jar už nestíhame, v lete je teplo, ale jeseň bude pekná…

Na to nemám odpoveď, akurát to riešime.

Treba sa ponáhľať? Ste tehotná?

Nie, nie som tehotná.

Váš bývalý partner, tanečník Peter Modrovský (32), vaše zásnuby okomentoval s tým, že vás Viktor požiadal nielen pred kamerami, ale nad panvicou. Zamrzelo vás to?

Nie, bolo to vtipne okomentované, aj Viktor sa na tom smial. Vzhľadom na to, že Peťo nemal k svadbe pozitívny vzťah, tak je pochopiteľné, že akékoľvek zásnuby sú pre neho zvláštne.

Bolo to po prvý raz, keď vás niekto požiadal o ruku?

Áno.

Myslíte, že Viktor sa na to musel odhodlávať a plánovať to? Nepriznal sa, že návštevu v Teleráne na Valentína zorganizoval?

Čítať viac:  Toto tu ešte nebolo: 123 dní mŕtva žena porodila dvojičky!

My sme tam boli ako hostia k Chart Show a on si to potom ešte zorganizoval po svojom. Spraviť takéto niečo si vyžaduje „gule“. Ľudia vždy vnímali partnera po mojom boku s otázkou, o čo mu vlastne ide… Som rada, že sa konečne našiel chlap, ktorý to nerieši.
Mali ste predtým predstavu o tom, ako by vaše zásnuby mali vyzerať? Predsa len, v priamom prenose pred celým Slovenskom, to je možno dosť neintímne…

Neberiem to ako ťahanie súkromia do telky, to naše súkromie sa odohráva inde a o takomto niečom by sa ľudia aj tak dozvedeli. A čo sa tu ľudia tvária, keď si dvakrát denne vešajú na sociálne siete fotky a videá o tom, čo jedia, s kým sa bozkávajú aj s kým spia? A teraz nad nami niektorí dvíhajú obočie…

S Viktorom ste pol roka, je to iné ako v začiatkoch? Ako si žijete?

Bývame spolu, je to stále lepšie, žiadna nuda ani hádky. Takže tak.

Čerstvo zasnúbená Banášová prišla na ples sama.

Tvrdí sa, že je ťažké byť mužom silnej a úspešnej ženy. Je ťažké byť vaším partnerom?

Nie, podľa mňa je to príjemné… Myslím si, že Viktor je tiež veľmi úspešný a šikovný, tak takéto veci nerieši. Všetky jeho kariérne postupy sa udiali ešte pred naším vzťahom. Na svoj vek je úplne inde a aj preto si myslím, že tieto tlaky dobre zvláda. Som za to veľmi vďačná.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?