Ako je známe, politik a podnikateľ Boris Kollár, ktorý sa aktuálne obraňuje v kauze dopisovania si s mladou chovankyňou centra Čistý deň, má desať detí s dieviatimi ženami.
Poslednou, ktorá rozšírila rady Kollárovych mamičiek, je speváčka Barbora Balúchová. V januári mu porodila syna Alexandrá Jána, ktorý jej robí obrovskú radosť.

Ako ostatné politikove ženy, aj ona čelí narážkam okolia, že si s Kollárom začala zo zištným dôvodom. Podnikateľ totiž zvykne byť k matkám svojich detí štedrý a to tiež čo sa týka otázky bývania. Mnohých preto prekvapilo, keď si Barbora na Facebook zavesila status, že zháňa urgentne dvojizbový byt.

,,Borko kúpi, neboj nič,“ znel prvý uštipačný komentár. Neznámej žene speváčka nič nedarovala. ,,Bože tieto trápne komentáre, to vás baví? Neviete o mne absolútne nič. Ja jeho peniaze nepotrebujem,“ odpísala Barbora, pričom sa jej zastali aj niektorí ďalší s tým, že takéto útoky sú trápne a nechutné.

Žena však pokračovala. ,,Trápne a nechutné bolo, keď dala 50-ročnému. Asi jednorázovka, keďže asi nikdy vzťah nemali. Tiež o niečom svedčí. Koľko má jej otec?“ rýpala ďalej, na čo prišlo od čerstvej mamičky nečakané vyznanie. ,,Keď niekoho milujete, neriešite absolútne vek!!! A vám prajem násť pokoj v srdci a duši, lebo takéto komentáre môže napísať len žena, ktorú niečo skutočne trápi,“ ukončila slovnú prestrelku Balúchová. Tá tak spontánne prezradila, že hoci s politikom oficiálny vzťah nemala, minimálne z jej strany malo ísť o lásku.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Skydome príbytok v Rusku