Tehotná speváčka krátko pred pôrodom svojho prvého dieťatka poriadne vypenila priamo na internete. Konečne prezradila, ako to naozaj bolo s jej bábätkom.

Balúchová by mala už v januári porodiť svoje prvé dieťa, ktoré čaká s podnikateľom a politikom Borisom Kollárom. Po prevalení jej tehotenstva sa šírili informácie o tom, že jej rodičia sa o všetkom dozvedeli až z médií a samotná Barbora im o svojom tehotenstve nepovedala. Článok slovenského portálu, ktorý vyšiel po Vianociach ju nahneval natoľko, že sa rozhodla všetko uviesť na pravú mieru.

„STAČILO! To, že si píšete vykonštruované teórie o mne som si už za tie roky zvykla. Aj keď to nie je vždy najľahšie. Ale čo si dovoľujete písať nezmysly o mojej rodine? Na základe čoho?“ chrlila zo seba speváčka, ktorú nahnevalo práve to, že sa hovorilo o tom, že jej rodina o bábätku nemala vedieť. „Pre vašu informáciu, moja mama bola absolútne prvá osoba, čo vedela, že čakám bábätko,“ dodala nahnevaná Balúchová.

Nech to už bolo akokoľvek, je jasné, že dnes sú vzťahy v rodine v poriadku a Barbora sa na dieťa mimoriadne teší. Veď práve doma u svojich rodičov ju city trošku premohli a rozhodla sa prehovoriť.

https://www.instagram.com/p/BOZ6WcwhIez/

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Žena neposlúchla varovanie, aby zostala v aute: Krutá smrť zachytená na kameru!