Tehotná speváčka krátko pred pôrodom svojho prvého dieťatka poriadne vypenila priamo na internete. Konečne prezradila, ako to naozaj bolo s jej bábätkom.

Balúchová by mala už v januári porodiť svoje prvé dieťa, ktoré čaká s podnikateľom a politikom Borisom Kollárom. Po prevalení jej tehotenstva sa šírili informácie o tom, že jej rodičia sa o všetkom dozvedeli až z médií a samotná Barbora im o svojom tehotenstve nepovedala. Článok slovenského portálu, ktorý vyšiel po Vianociach ju nahneval natoľko, že sa rozhodla všetko uviesť na pravú mieru.

„STAČILO! To, že si píšete vykonštruované teórie o mne som si už za tie roky zvykla. Aj keď to nie je vždy najľahšie. Ale čo si dovoľujete písať nezmysly o mojej rodine? Na základe čoho?“ chrlila zo seba speváčka, ktorú nahnevalo práve to, že sa hovorilo o tom, že jej rodina o bábätku nemala vedieť. „Pre vašu informáciu, moja mama bola absolútne prvá osoba, čo vedela, že čakám bábätko,“ dodala nahnevaná Balúchová.

Nech to už bolo akokoľvek, je jasné, že dnes sú vzťahy v rodine v poriadku a Barbora sa na dieťa mimoriadne teší. Veď práve doma u svojich rodičov ju city trošku premohli a rozhodla sa prehovoriť.

Priatelia, chcem Vám všetkým zaželať nádherné VIANOCE, aby ste ich prežili s ľudmi, ktorých milujete 💞🎄Ja momentálne sedím potme v obývačke u rodičov pri stromčeku, pri tých úžasných vôňach, pri svojej pobehujúcej rodine, ktorá všetko pripravuje, aby to bolo dokonalé (ja už pomáham v mojom štádiu nemotornosti tým, že im nezavadziam), a vychutnávam si tieto sviatky tak trochu inak… O chvíľku nám do rodiny pribudne anjelik, ten najkrajší dar, aký žena môže vo svojom živote dostať, a ja ani neviem opísať, ako sa teším a zbožňujem ho neopísateľnou láskou. Priatelia, a aj tí ktorí ma odsudzujete, všetkým Vám ešte raz prajem krásne VIANOCE, buďme k sebe milší, skúsme viac držať spolu a skúsme si tento náš pobyt na planéte ZEM spríjemniť.🍀🎄💋

A post shared by Barbora Balúchová 🎤 (@barborabaluchova) on


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Mikina s kengurím vakom pre pohodlie vášho štvornohého miláčika. Vezmite ho so sebou kdekoľvek!