Nechal ju topiť sa v dlhoch. Šéf opozičného hnutia Sme rodina a dlhoročný podnikateľ Boris Kollár nemá núdzu o financie, ženy a detí má tiež neúrekom.

Netají sa, že mu záleží na tom, aby jeho dcéram aby synom nič nechýbalo, ale zdá sa, že problémy matiek jeho potomstva zrejme veľmi nesleduje. Barbora Balúchová, ktorá mu iba nedávno porodila syna Alexa, totiž dlhuje štátu pekne mastnú sumičku.

Matka jeho syna je na zozname hanby. Podnikateľ a dnes už poslanec Národnej rady Boris Kollár nikdy neskrýval, že je viac ako dobre finančne zabezpečený a svojich desať detí bez väčších problémov uživí.

Posledný potomok, syn Alex, sa mu narodil iba pred pár týždňami a jeho matkou je bývalá hviezda SuperStar Barbora Balúchová. Okrem speváckeho talentu v sebe nezaprela ani podnikateľského ducha a v hlavnom meste sa stala majiteľkou salóna krásy, ktorý ponúkal služby ako kozmetické ošetrenia, permanentný mejkap, aplikáciu mihalníc, nechtový dizajn, pedikúru, masáže či dokonca veštenie-poradenstvo. Dnes už je jasné, že s jej neúspešným podnikaním je nadobro koniec.

V čase, keď už pod srdcom nosila Kollárovho syna, urobila za salónom hrubú čiaru. „Bude mi to tu neskutočne chýbať,“ prezradila vtedy Balúchová.

Pozrite sa, ktorý problém ju trápi nižšie v článku.

[Locker] The locker [id=14158] doesn't exist or the default lockers were deleted.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Vyskúšajte piť tento nápoj aspoň sedem dní a môžete zabudnúť na brušný tuk!