Ilustračné foto.

Análny sex je disciplína, ktorú rieši veľa žien aj mužov. V internetových diskusiách na všetkých možných serveroch sa k tejto téme vyjadruje kdekto. Reakcie a zážitky sú samozrejme veľmi individuálne. Niekto sa dokáže uvoľniť a prekonať zábrany a užiť si to, iný nie. S ktorým názorom sa stotožníte vy?

1.

Občas ho prevádzkujeme. Partnerovi aj mne sa páči. Ani nepoužívame lubrikant. Proste predohra je tak dlhá, kým nie sme obaja dostatočne vlhkí. Chce to naozaj trpezlivosť, pretože jeden netrpezlivý pohyb môže znamenať koniec celej snahy. Hlavné heslo znie: uvoľniť sa. Väčšinou pri ňom dosiahnem aj orgazmus.

2.

Párkrát za rok sa na análny sex dostane. Musí na to byť nálada. Trvá to dlho, chce to veľa trpezlivosti a veľa lubrikantu a páči sa mi to, pretože je pri tom priateľ hrozne nežný, opatrný a ohľaduplný a nikam neponáhľa. A čo sa príprav týka, tak ja si predtým urobím klystír, používame kondóm a je potreba veľa gélu.

3.

Skúšala som to, vlastne to môže byť celkom pekné, aj keď ja tomu nejako šialene neholdujem, ale raz za čas tým manžela “Obdarujte” a on je spokojný. Ak to chcete skúsiť, pripravte sa na to, že budete mať zo začiatku taký divný pocit, ako keď musíte na veľkú. Hlavne sa uvoľniť, nezatínať zadok, keď do vás bude vstupovať a ani potom, nikam by sa nedostal. Ak do vás nevtrhne ako Švédi do Prahy, ale pôjde pomaly a opatrne, po pár pohyboch si zvyknete na ten “divný pocit” a bude sa vám to páčiť.

4.

Sem tam prevádzkujeme, samozrejme s kvalitným lubrikantom, niekedy je to príjemné, niekedy nie, keď nie, tak manžel prestane. Myslím, že je to veľa príjemné skôr pre chlapa.

Čítať viac:  Humor: Sexuálne uspokojenie na lodi

5.

Manžel si to tiež praje skúsiť. Ešte to s nikým nerobil, skúšali sme to asi dvakrát a oboje bolo katastrofa. Po klystíru, pomaly, prvé prsty, potom vibrátor a rovnako to bolo strašné. Fakt pre mňa zlý zážitok a už to nechcem skúšať. Nie je to príjemné, len neviem, ako to manželovi vyhnať z hlavy, aby stále nenaliehal.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?