Foto: osobnosti.sk

Moderátorka Adela Banášová (36) je od Valentína zasnúbená s kolegom Viktorom Vinczem (26). Ten pred ňou totiž prekvapivo v živom vysielaní pokľakol a ona po miernom zaváhaní súhlasila s ponukou na sobáš.

Vinczeho romantické gesto však môže skrývať aj pragmatickosť. Nie je totiž tajomstvom, že Viktor to s Adelou myslí naozaj vážne a nie je teda vylúčené, že by sa mohli naplniť dohady o spoločnom dieťati. Svedčia o tom aj ich nedávne slová!

Vincze prekvapil prsteňom nielen celé Slovensko, ale najmä Banášovú. Ich zásnuby v markizáckom Teleráne boli pre ňu poriadnym šokom. Mnohí sa hneď potom začali pýtať, či Adela s Viktorom náhodou neskrývajú sladké tajomstvo. Práve bleskurýchle zásnuby by totiž mohli naznačovať, že moderátorka by mohla čakať bábätko. A vyzerá to tak, že je to pravda! „Neviem to na sto percent. Ale hovorí sa o tom,“ povedal Novému Času zdroj blízky dvojici. Nie je tajomstvom, že po bábätku túžili obaja. Vincze sa ešte v októbri otvorene vyjadril, že práve Banášová je ženou, s ktorou chce mať deti. „Všetko má svoj čas, ale som pripravený na všetko pekné, čo príde. Ničomu sa nebránim,“ vyznal sa vtedy mladík.

Na Valentína Viktor požiadal Adelu o ruku v živom vysielaní televízie Markíza. Foto: cas.sk

Adela sa už dlho snažila o bábätko a otehotnieť si priala aj s predošlým partnerom, tanečníkom Petrom Modrovským. Nakoniec sa im to podarilo a obaja sa tešili v roku 2013 na prvého potomka. Osud to však chcel inak a Adela, žiaľ, po siedmich týždňoch o bábätko prišla. Stále však myslela pozitívne a neskôr navštevovala špecialistu na rakúskej klinike v snahe otehotnieť. „Áno, aj preto,“ povedala vtedy Adela, ktorej by bábätko mnohí dopriali.

S expriateľom Modrovským jej nebolo dopriate založiť si rodinu. Foto: cas.sk

Nechce to zakríknuť?

Ako je to už zvykom, mnoho známych tvárí nechce o tehotenstve v začiatkoch hovoriť. Rovnakú taktiku, zdá sa, zvolila aj moderátorka, ktorá sa momentálne nachádza v Británii aj s Viktorom. „No ja o tom zatiaľ neviem :),“ napísala stručne šťastná Adela. Smajlík v správe ale môže naznačovať, že si túto novinku chce nateraz nechať pre seba. Či sa jej to skutočne s Vinczem podarilo, zrejme čoskoro môže prezradiť až moderátorkino rastúce bruško.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Tajomstvo rozchodu Gregorovej a Koptíka odhalené: Za všetkým sú drogy!