Tak sme sa dočkali, konečne prišlo leto a s ním spojené pekné počasie. Pre mnohých ľudí je to najobľúbenejšie obdobie roka, pretože nie je potrebné na seba navliekať tri vrstvy oblečenia ako v chladnejších sezónach, a teda čas pred zrkadlom sa výrazne skráti. Aj keď letu vládne jednoduchý štýl, je dobré poznať, aké trendy sa budú nosiť. V tomto článku vám priblížime tri z nich, ktorými sa môžete nechať inšpirovať a doplniť nimi svoj šatník.

Volániky a čipky

Aj tento rok sa bude niesť letné obdobie v romantickom štýle. Elegancia a ženskosť sú späť a s nimi sa vracajú na scénu volániky a čipky. Tieto prvky môžete nájsť na ktoromkoľvek druhu oblečenia: od topov až po nohavice. Nezabúdajte, že ide o výrazné prvky, preto by ste ich mali kombinovať s jemnejšími kúskami. To platí aj o šperkoch, ktoré si k nim zvolíte. Ak už na prste nosíte snubný prstienok, nemusíte siahať po ničom inom. Sk vás zásnuby ešte len čakajú, svoj outfit môžete doladiť elegantným náhrdelníkom s drahokamom vo vašej obľúbenej farbe. Leto je hlavne o jednoduchosti, nechcete na ulici vyzerať zbytočne prezdobene.

Prúžky

Prúžky patria k trendom, ktoré jednoducho nikdy nevyjdú z módy a tohtoročné leto na vás budú skákať zo všetkých rohov a módnych časopisov. Pásiky sú veľkými pomocníkmi v optickom tvarovaní postavy, takže ak vyberiete vhodný druh pásikov, nielenže budete trendy, ale môžete nenápadne zakryť vaše nedokonalosti. Tie horizontálne vás rozšíria, tie vertikálne zúžia, voľte teda opatrne. Ak chcete, aby váš outfit pôsobil skutočne letne, môžete siahnuť po farebnom pruhovanom overale, ktorý doplníte sandálkami na nízkom opätku, jemným strieborným či zlatým prsteňom a samozrejme slnečnými okuliarmi.

Ružová

K letu 2017 patrí ružová a všetky jej odtiene. Staroružová, karafiátová ružová, žiarivo-ružová, malinová ružová, čerešňová ružová či fuksiová ružová. Ružová je jednoducho nová čierna. Ktorýkoľvek odtieň si z nej na seba dáte, určite zažiarite. Kombinujte ju s bielou alebo červenou farbou, v zásade platí párovanie svetlej ružovej so svetlými farbami a tmavej ružovej s tmavými farbami. Doplnky voľte v zlatom prevedení. Ak ste šťastnou majiteľkou zlatej svadobnej obrúčky, nemusíte si viac lámať hlavu. Ak nie, siahnite po zlatých náušničkách, ktoré dodajú vášmu outfitu šmrnc a čaro.

Čítať viac:  Toto cenné korenie vám pomôže znížiť nadváhu 3x rýchlejšie!


Diskusia: Čo si o tom myslíte?