Pokiaľ ide veľkolepú triedu GT, Bentley naďalej prekračuje limity, čo sa týka rýchlosti a sily tradičných sedanov. Takže čo by to boli za prvé týždne roku 2017, keby nás anglický výrobca aut znova neohúril? Tentoraz sa jedná o sedan Continental Supersports, ktoré je dnes vnímané ako najrýchlejšie štvormiestne auto.

Je to skutočne odvážne tvrdenie, hoci keď máte turbo 6-litrový motor W12 s výkonom 700 koní a 750 lb.ft krútiacim momemntom, tak sa máte čím chváliť. Všetok tento výkon umožňuje Supersportu dosiahnuť rýchlosť 336 km/h a zrýchlenie z 0 na 100 za 3,4 sekundy. Je to všetko vďaka novým vysokovýkonným turbodúchadlám a vektorovému smerovaniu krútiaceho momentu.

Výsledkom toho je luxusný sedan, ktorý je veľmi výkonný a agilný. Vnútri sedana Supersports je volant, ktorý je vyrobený na mieru, prispôsobená radiaca páka a luxusný interiér s diamantom-prešívanými Alcantara sedačkami a dverovými panelmi. Kupujúci sa môže tiež rozhodnúť pre variant so sklápacou strechou, v závislosti od jeho štýlu a lokálnych klimatických podmienok. Pre viac informácií sa určite pozrite na webové stránky výrobcu. Ceny by mali byť odhalené v najbližšej dobe.

    


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Zadok Amber Rose sa práve predvádza na Instagrame v leopardích plavkách